PIZZA KING

Pizzeria Pizza King

Pizzeria Pizza King začala svoju činnosť v Štúrove 20. apríla 2018 a hoci sa rozbiehala s menším počtom zamestnancov, od samého začiatku pracuje s o to väčším nasadením, v skutočnejrodinnej atmosfére. Pizzu donášame zákazníkom priamo na želanú adresu, spotreba na mieste nie je možná. Naša pizza je výnimočná najmä vďaka jedinečnému receptu, ktorý je prispôsobený vkusu ani nie tak talianskych, ale skôr tých našich tunajších spotrebiteľov. Práve preto pripravujeme pizzu rozmanito, vďaka čomu máme v súčasnosti v ponuke viac ako 40 rôznych variácií. Po objednaní je pizza vždy pripravovanáokamžite a z čerstvých surovín, na jej prípravu nepoužívamežiadne umelé prísady. Syr dávame na cesto ako prvý, aby bolapizza nielen chutná, ale aj na vzhľad príťažlivá. A hoci je naším hlavným profilom stále pizza, dnes už pripravujeme pre zákazníkov okrem pizze aj gyros, cestoviny, šaláty, wrapya rôzne dezerty.

Filozofia mnohých pizzerií by sa dala opísať takto: "Čím viac, čím rýchlejšie a čím lacnejšie." Toto samo osebe ani nie je problém, pretože podnik sa môže rozbehnúť a dlhodobo fungovať iba vtedy, ak prísne reguluje svoju činnosť. Problém je skôr v tom, že je istá hranica, ktorú možno prekročiť len na úkor kvality pripravovaného jedla. Žiaľ, naša skúsenosť je taká, že väčšina pizzerií je ochotná vzdať sa kvality svojich jedál v záujme vyšších príjmov. To znamená, že všetko, čo sa len dá, sa napečie vopred, zmrazí sa a cesto je tiežpredpečené. Niečo také sa však u nás nemôže stať!

Aj v tom sa Pizza King líši od ostatných

Úspech našej Pizza King spočíva vo filozofii spoločnosti, podľa ktorej je a vždy bude pre nás v prvom rade dôležitá kvalita pizze a nie kvantita. Práve preto miesime cesto na pizzu čerstvo každé ráno, následne necháme hotové cesto jeden deň stáť a s prípravou našich špecialít začíname až v čase zadania objednávky.

Príprava cesta v Pizza King

Kľúčom k skutočnej čerstvosti pizze je použitie nemrazeného cesta. Práve preto nikdy nepoužívame predpripravené a vopred zmrazené cesto na pizzu, ale naše cesto vždy miesime čerstvo a nechávame ho jeden deň odstáť. Za jedinečnú chuť, hebkosť a chrumkavosť nášho cesta vďačíme jednak špeciálnej pšeničnej múke, ako aj skúsenostiam našich kuchárov. V záujme udržania kvality sme zaviedli prísne kvalitatívne normy, aby sme mohli našim zákazníkomneustále poskytovať vysoko kvalitné služby. Naši šéfkuchárivyberajú na každú pizzu tie najvhodnejšie ingrediencie a spracovávajú ich s najväčšou dôslednosťou. Naším najdôležitejším a prvoradým cieľom je ponúknuť zákazníkom starostlivo pripravené jedlá vysokej kvality.

Žiadna reštaurácia nemôže byť úspešná bez zanietenia a odhodlanosti a bez správnej firemnej filozofie! Práve preto sme si aj my stanovili vlastné pravidlá.

• Každý deň miesime čerstvé cesto na pizzu z tradičných surovín neobsahujúcich umelé prísady. Prísne sa vyhýbame použitiu predmrazeného cesta na pizzu!

• Pri príprave pizze syr vždy čerstvo strúhame, nikdy nepoužívame instantné, vopred pripravené suroviny. Na tento účel používame vždy syr mozzarella.

• Omáčka na pizzu je vyrobená z autentických surovín na základe nášho tajného receptu.

• Všetky naše ingrediencie majú 100%-nú čistotu. Sme totiž - v duchu storočnej talianskej tradície - presvedčení, že kvalitné jedlá možno pripraviť iba vtedy, ak múka, mäso, zelenina, korenie, syr a všetky použité ingrediencie sú na 100% čisté.

• Kvalita všetkých prísad pizze je pre nás prioritou. Naši kuchári ich vyberajú s veľkou starostlivosťou zo spoľahlivých zdrojov s ohľadom na ich chuť a kvalitu.

Prezrite si našu ponuku, vyberte si pizzu podľa vlastného gusta, objednajte si ju u nás s dôverou a pochutnajte si na nej v dobrom zdraví!

Prajeme Vám dobrú chuť!

​József Antal ​    Eszter Antal ​        Attila Antal

​šéfkuchár ​        pizza-kuchár ​          vedúci